Šicí stroje 2010

Šicí stroj Lucznik 417 Diana

28. prosince 2010 v 10:20
Pokud máte doma starý šicí stroj, který chcete nahradit, nebo ve vaší domácnosti právě vyvstala potřeba občas něco přešít, začít či upravit, a nebo jste se prostě rozhodli, že zkusíte šít, pak jste nepochybně zůstali naprosto užaslí po té, co jste začali prozkoumávat trh a zjišťovat, co že se to vlastně na trhu nabízí za šicí stroje. Pravda je, že na českém trhu lze pořídit obrovské množství šicích strojů pro různé účely, s různým vybavením a za různé ceny. Šicí stroje se také od sebe liší kvalitou zpracování, a je naprosto zřejmé, že právě na kvalitě zpracování záleží každému spotřebiteli.

Šicí stroj Lucznik 418 Olga

21. prosince 2010 v 13:42
Šicí stroj Lucznik 418 Olga je moderní víceúčelový šicí stroj určený pro domácí šití. V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz představuje tento šicí stroj naprostou novinku. Šicí stroj Lucznik Olga je dobře vybavený šicí stroj, který nepostrádá kovový kyvný CB chapač a oblíbené volné rameno. Šicí stroj má dále 24 šicích programů a šicí mechanismus sestavený z kovových součástek. Kovové součástky v šicícm mechanismu zajišťují dlouhou životnost těchto šicích strojů.

Šicí stroj AEG 790

15. listopadu 2010 v 12:26

Šicí stroj AEG 790 je domácí šicí stroj s bohatým vybavením, které usnadňuje a urychluje domácí šití. Šicí stroj je určen pro ne příliš náročné uživatele a pro ty uživatele, kteří se štím začínají. Funkce, kterými je tento šicí stroj vybaven, přinášejí uživatelský komfort, který se snoubí s potěšujícím výkonem.

Šicí stroj Brother DS 140 - elektronický šicí stroj pro domácnost

26. října 2010 v 11:45
Šicí stroj Brother DS 140 je elektronicky řízený domácí šicí stroj, který díky výbornému vybavení funkcemi poskytuje neocenitelné služby. Šicí stroj má podsvícený LCD displej, který zaručuje, že švadlenka vždy bude mít aktuální informace o nastavení šicího stroje. Šicí stroj nepostrádá volné rameno, regulaci délky stehu či regulaci polohy jehly a další funkce.

Šicí stroj Lucznik Izabella - výkonný šicí stroj

20. října 2010 v 10:57
Na internetovém obchodě Ráj-šití.cz je nyní naprosto mimořádná akce, ve které můžete pořídit šicí stroj Lucznik Izabella za výhodnou cenu. Ptáte se, jaký je tento šicí stroj? Jedná se o výkonný šicí stroj, který je určen náročnějším uživatelům pro domácí šití. Více informací naleznete v našem článku.

Šicí stroje Bernina recenze

13. září 2010 v 12:37
Šicí stroje Bernina jsou kvalitní švýcarské šicí stroje určené pro domácí šití. Světoznámá značka pro šicí stroje Bernina vznikla v roce 1929, kdy bratři Fritz a Gustav Gegaufovi vybudovali továrnu na šicí stroje ve švýcarském Steckbornu. Od té doby se slovo Bernina stalo synonymem pro vysokou kvalitu švýcarských šicích strojů, které svým uživatelům nabízely vždy špičkové šicí stroje doplněné o technologické novinky, které nabízely jako jediné na světě. S vysokou švýcarskou kvalitou a technologickou špičkou šicích strojů Bernina se můžete setkat i v tomto článku, ve kterém představujeme naši nabídku na šicí stroje Bernina.

Šicí stroje Brother

2. září 2010 v 11:01
Šicí stroje Brother jsou kvalitní domácí šicí stroje, které potěší zejména milovníky občasného hobby šití. V nabídce na šicí stroje Brother lze nalézt mnoho šicích strojů, které se liší jak určením, tak i službami, vybavením a celkovou konstrukcí. Každý šicí stroj Brother pokrývá určité specifické potřeby, takže z nabídky na šicí stroje Brother si může vybrat každý uživatel.

Dříve než vyzkoušíte vyšívací stroj

20. srpna 2010 v 11:13
Vyšívací stroj je speciální šicí stroj, který slouží pro vyšívání pěkných a tematických detailů prakticky ke všemu, co lze šít. Vyšívací stroj lze pořídit za částku od 14000 Kč až do 200 000 Kč, které můžete za domácí vyšívací stroj utratit. Záleží na tom, jaké potřebujete funkce, k čemu budete vyšívací stroj používat a jaký máte rozpočet pro nákup vyšívacího stroje.

Než si koupíte šicí stroj

30. července 2010 v 10:04
Šicí stroj představuje patrně největší částku peněz, kterou švadlenky zpravidla za vybavení pro šití utrácejí. Pokud se chcete vyhnout zbytečným problémům při šití a nepříjemným pocitům, co jste si to vlastně koupili, vyhledejte si potřebné informace, s jejichž pomocí si dokážete vybrat ten správný šicí stroj. Tento článek je zamýšlen jako návod pro ty, kteří si nejsou zcela jistí, oč se vlastně mají zajímat.

Šicí stroje - jak se v nich vyznat?

18. června 2010 v 9:34
Ať už patříme mezi zkušené švadlenky nebo se chystáme se šitím začít, jedna věc, bez které se neobejdeme, je šicí stroj. Pořídit si v dnešní době šicí stroj není vlastně vůbec žádná legrace. Každý šicí stroj nabízí velké množství funkcí, různé šicí stroje se hodí pro různé účely, na občasné šití se nevyplatí pořizovat robustnější šicí stroj a pokud chceme ušetřit na šicím stroji pro náročné a pravidelné šití, vůbec se nám to nemusí vyplatit. Pokusili jsme sepsat základní přehled pro výběr šicího stroje.
 
 

Reklama