Šicí stroje 2010

Šicí stroj Lucznik 827 Maja

4. června 2010 v 12:23
Šicí stroj Lucznik 827 Maja je menší a levnější šicí stroj, který je vhodný pro občasné šití v domácnosti. Pokud tedy občas potřebujete něco drobného zašít či upravit, je šicí stroj Lucznik Maja pro vás to pravé.

Nové šicí stroje v naší nabídce na šicí stroje

21. května 2010 v 11:16
Šicí stroje, které můžete v našem internetovém obchodě vybírat, se neustále rozšiřují. Snažíme se vycházet potřebám a přáním našich zákazníků, a proto neustále nabízíme nové šicí stroje. Nyní do naší nabídky přibyly šicí stroje Janome 605 QXL a 603 DXL a šicí stroj Singer Cosmo 7422.

Domácí šicí stroje - jak vybrat správný šicí stroj

11. května 2010 v 11:01
Domácí šicí stroje vznikly modifikací, kterou prošly průmyslové šicí stroje využívané ve velkých textilních továrnách. Tyto šicí stroje byly následně adaptovány na domácí podmínky. Jak napovídá název, domácí šicí stroje jsou využívány v domácnosti, avšak existuje mnoho jejich různých variant.

Šicí stroje Singer - elektronické šicí stroje

13. dubna 2010 v 11:07
Elektronické šicí stroje Singer jsou dobře vybavené šicí stroje určené pro domácí šití. Tyto šicí stroje oplývají velkým množstvím užitečných funkcí a šicích programů. Elektronické šicí stroje Singer mají v nabídce velké množství stehů včetně patchworkových, overlockových a dalších.

Šicí stroj - jak ho pořídit a využít co nejlépe svoje peníze

9. března 2010 v 12:58
Každý z nás má mnoho různých potřeb, zájmů, zálib a koníčků, zkrátka věcí, za které rád utratí nějakou tu kačku. Často se snažíme vynaložit peníze za něco, co je pro nás opravdu užitečné. Pro každého je užitečné něco jiného. Záleží tedy vždy na našem zaměření, na tom, co nás zajímá, co máme rádi, nebo co prostě potřebujeme. V dnešní době výrazně vzrůstá obliba domácího šití, a tak řada domácích švadlenek potřebuje věc prostou a jednoduchou - šicí stroj. Víte, jak nejlépe využít peníze při nákupu šicího stroje?

Šicí stroje Lucznik - příslušenství

4. února 2010 v 11:31
Máte-li doma šicí stroj Lucznik z nové modelové řady, můžete na stránkách internetového obchodu pro šicí stroje a overlocky koupit rozsáhlé příslušenství, které je pro tyto šicí stroje určené. Přehled příslušenství pro šicí stroje Lucznik naleznete v tomto článku.

Šicí stroj pro domácnost s kufříkem - šicí stroj Gosia Lucznik

8. ledna 2010 v 12:44
Šicí stroj Lucznik Gosia 848 je jednoduchý kufříkový šicí stroj. Šicí stroj Lucznik Gosia se výborně hodí do každé domácnosti. Šicí stroje Gosia mají 15 šicích programů, 12 druhů stehů, rotační chapač, volné rameno, ořez nitě a další funkcí, které zpříjemní a usnadní domácí šití.
 
 

Reklama