Šicí stroje 2011

Šicí stroje Veronica - modely pro běžné domácí šití

4. listopadu 2011 v 14:48 | Michaela
Veronica je tradiční česká značka pro šicí stroje, která je na našem trhu již 20 let. Veronica nabízí ucelenou modelovou řadu šicích strojů, ze které si vybere, jak nenáročný tak i velmi náročný uživatel.

Šicí stroje Bobbin - snadné a levné šití

27. října 2011 v 15:41 | Michaela
Další méně či více známou značkou na trhu šicích strojů jsou šicí stroje Bobbin. Bobbin je česká značka, která prodává šicí stroje určené pro domácí šití. Šicí stroje značky Bobbin představují kvalitní šicí stroje se snadnou obsluhou za přijatelnou cenu. Jaké šicí stroje tato značka nabízí a co všechno umí, se dozvíte v následujícím článku.

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II s ořezem látky!

23. září 2011 v 15:58 | Michaela
Tento unikátní šicí stroj nabízí funkci ořezu látky při šití overlockových stehů, tato funkce na trhu nemá obdobu. Za cenu šicího stroje máte i overlock.

Šicí stroj Janome 525 S a šicí stroj Janome 423 S

11. července 2011 v 9:08 | admin
Šicí stroj Janome 525 S je mechanický šicí stroj určený pro domácí použití, který má moderní design, horizontální rotační chapač a volné rameno pro šití rukávů a nohavic. Skvělých šicích výsledků lze docílitdíky 24 šicím programům, které poskytnou až 48 šicích technik.

Šicí stroj s praktickými funkcemi a moderním vzhledem - šicí stroj Pfaff Select 3.0

9. května 2011 v 10:37
Šicí stroj Pfaff Select 3.0 je šicí stroj s praktickými funkcemi a moderním vzhledem. Vedle mnoha zajímavých funkcí a stehů je tento šicí stroj vybaven také systémem horního podávání IDT, který zaručuje rovnoměrné podávání horní i spodní látky. Sešívané látky tak díky této funkci budou perfektně sedět. Šicí stroj má celkem 27 stehů, volné rameno, funkci knoflíkové dírky a poskytuje mnoho dalších služeb, o kterých se dočtete v tomto článku.

Šicí stroj Janome 625 E

29. dubna 2011 v 11:22
Šicí stroj Janome 625 E přináší do domácnosti bohaté prvotřídní vybavení. Bohatá nabídka funkcí poskytuje rozsáhlé možnosti domácího šití. Domácí švadlenky mohou regulovat přítlak patky, délku a šířku stehu, šít mnoho stehů včetně strečových, plastických vyšívacích či dalších ozdobných a díky uživatelsky přívětivé konstrukci pro ně obsluha šicího stroje bude příjemným zážitkem. Šicí stroj Janome 625 E je určený pro domácí šití.

Šicí stroj Lucznik 417 Diana

8. dubna 2011 v 10:37
Představte si moderní a zároveň víceúčelový šicí stroj, který si perfektně poradí s celou řadou úkolů v rámci domácího šití. Tak přesně takový je šicí stroj Lucznik 417 Diana. Jedná se o šicí stroj, který nabízí rozsáhlou paletu funkcí včetně regulacep řítlaku patky, 4krokové knoflíkové dírky, plynulé regulace délky stehu či bohaté nabídky 20-ti stehů, mezi které patří overlockové stehy či elastické stehy. Kvalitní šicí stroj Lucznik Diana s kovovými součástkami v šicím mechanismu blíže představujeme v tomto článku.

Šicí stroje Pfaff

28. března 2011 v 10:19
Šicí stroje Pfaff jsou moderní domácí šicí stroje, které se proslavily svojí kvalitou a dlouhou životností. Nezáleží na tom, začínáte-li se šitím, nebo jestli jste zkušená domácí švadlenka. Z bohaté nabídky si vyberou jak ti, kteří se šitím začínají, tak i ti, kteří mají své zkušenosti. Navíc je nabídka na šicí stroje Pfaff rozšířena i o šicí stroje, které jsou určené pro kreativní šití. Šicí stroje Pfaff potěší každou domácí švadlenku. Začtěte se s námi do tohoto článku, ve kterém představujeme šicí stroje Pfaff.

Šicí stroje Veritas

14. března 2011 v 11:57
Šicí stroje Veritas jsou domácí šicí stroje, které poskytují kvalitní služby a mají užitečné a prospěšné funkce. Šicí stroje veritas jsou výjimečné svým jednoduchým a pohodlným ovládáním. Nyní již není třeba složitě studovat nejrůznější šicí návody a komplikovaně se orientovat v nejrůznějších nastaveních a funkcích. Stačí prostě zapnout šicí stroj a bez složitého zorientovávání se v šicím stroji můžete začít šít. Jednoduchost, se kterou přicházejí šicí stroje Veritas, není na úkor kvalitních služeb či rozsahu funkcí. Avšak díky své jednoduchosti šetří šicí stroje Veritas čas i námahu svých uživatelek a uživatelů.

Šicí stroj, který je praktický, kufříkový a domácí - šicí stroj Lucznik 834 Basia

10. března 2011 v 10:31
Šicí stroj Lucznik 834 Basia


Menší, praktický a velmi šikovný kufříkový šicí stroj, se kterým se lze pohodlně vydat i na cestu, např. do kurzu šití - tak přesně takový je kufříkový šicí stroj Lucznik Basia. Řada domácích švadlenek právě takový šicí stroj hledá. Jeho hlavními přednostmi jsou dostatečný počet funkcí, které umožňují dostatečně rozmanité šití, kvalitní zpracování včetně šicího mechanismu z kovových součástek, nízká hmotnost, praktický kufřík a zázemí kvalitní značky, které se projevuje nejen záručním a pozáručním servisem, ale též bohatou nabídkou příslušenství.
 
 

Reklama