Šicí stroje 2011

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia

24. února 2011 v 11:30
Chtěli byste mít doma zavedený a kvalitní šicí stroj se zajímavými funkcemi za příznivou cenu, se kterým má pozitivní zkušenosti řada domácích švadlenek? Přesně takový šicí stroj je právě nyní v prodeji v internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Jedná se o šicí stroj Lucznik 2005 Amelia. Tento šicí stroj se těší velké oblibě, o čemž svědčí prostá skutečnost: šicí stroj Lucznik Amelia je nejprodávanějším šicím strojem z bohaté nabídky internetového obchodu Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje a další domácí, nejen šicí techniku.

Šicí stroj Janome Sew Mini

15. února 2011 v 10:57
Máte doma malou švadlenku nadšenou do šití? Rozvíjejte její nadání! Nikdy nevíte, k čemu to bude dobré, a proto je dobré tento malý plamínek nadšení přiživit. Možná z vašeho dítka nebude módní návrhářka či světoznámá krejčí, ale jeden nikdy neví... Buď jak buď, máme pro vás vynikající nabídku. Šicí stroj Janome Sew Mini je ideální šicí stroj pro větší děti.

Šicí stroje Toyota

8. února 2011 v 13:07
Šicí stroje Toyota jsou moderní domácí šicí stroje, které poskytují vysoce kvalitní služby v domácnosti. Již od roku 1946, kdy byla zahájena výroba šicích strojů Toyota, kladl zakladatel Toyoty, Kiichiro Toyoda, velký důraz na praktičnost a zároveň na příjemný vzhled výrobků určených pro domácí využití. Šicí stroje Toyota jsou vybaveny řadou prvků, díky kterým jsou tyto domácí šicí stroje velmi šikovné.

Akce na šicí stroje Lucznik

19. ledna 2011 v 11:36
Internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje, overlocky a další nejen šicí techniku nyní nabízí čtyři šicí stroje ve velmi výhodné akci. Jedná se o šicí stroj Otylia, šicí stroj Gabriela, šicí stroj Amelia a šicí stroj Lidia. Zajímáte se o podrobnosti? Chcete vědět, jaké jsou tyto šicí stroje? Vše podstatné naleznete v tomto článku.

Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia

10. ledna 2011 v 10:51
Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia je další naprostá novinka v nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz. Jedná se o moderní šicí stroj, který odvede vynikající práci v každé domácnosti. Šicí stroj Lucznik Otylia je dobře vybavený a má snadné ovládání. Díky tomu jsou tyto šicí stroje vhodné jak pro začínající, tak i pro pokročilé domácí švadleny. Ve své cenové kategorii se jedná o naprosto ojedinělý šicí stroj, neboť v jeho nabídce je funkce plně automatické knoflíkové dírky (na jeden krok). Tuto funkci mají obvykle šicí stroje v cenové hladině nad pět tisíc Kč, zatímco šicí stroj Lucznik Otylia je v prodeji za cenu podstatně nižší.
 
 

Reklama