Šicí stroje 2017

Šicí stroj Lucznik Mini

20. listopadu 2017 v 9:53 | Gabriella Černochová

Hledáte-li malý šicí stroj s kovovou vnitřní kostrou pro děti či někoho, kdo chce začít šít, stojí za to přečíst si více informací o šicím stroji Lucznik Mini.


Mezi jeho hlavní výhody patří díky malému rozměru hlavně přenosnost. Dá se řadit mezi šicí stroje pro děti, ale na rozdíl od strojů běžně dostupných v hračkářstvích hravě zvládne drobné domácí opravy, šití na cestách nebo si jej můžete vzít s sebou i na chatu či chalupu, protože jej není nutné zapojit do zásuvky - lze použít i na baterky. V nabídce dokoupitelného příslušenství k tomuto stroji je i chránič prstů, který je vhodný pokud na tomto stroji budou šít děti. Zároveň zaujme i svým jednoduchým designem.

Veškeré příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Lucznik, naleznete v kategorii Příslušenství Lucznik nové šicí stroje.

Pokud Vás tento malý a šikovný šicí stroj zaujal, naleznete jej na odkaze: Šicí stroj Lucznik Mini. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, Váš Ráj-šití.cz.

Šicí stroj Lucznik 910 Karina

18. listopadu 2017 v 13:33 | Gabriella Černochová

Šicí stroj Lucznik 910 Karina

Domácí švadleny i začátečnice jistě zaujme moderní šicí stroj Lucznik 910 Karina s krásným designem květů.


Šicí stroje Lucznik 910 Karina jsou šicí stroje vybavené 22 programy, kyvným CB chapačem, 4-krokovou poloautomatickou knoflíkovou dírkou, overlockovými stehy, volným ramenem, plynulou regulací délky stehu, zpětným šitím, možností šití dvojjehlou a řadou dalších užitečných funkcí. V šicím mechanismu jsou použity kovové součástky, stroj má kovovou kostru a proto je možné na šicím stroji Lucznik 910 Karina šít riflovinu. Umožňuje šití materiálů od lehkých (tyl, šifónová krajka, žoržet) po středně těžké (tenký štruks (bavlněná látka), tvíd, plátno).

Pro kvalitní výsledek šití je nutné vždy použít vhodné jehly a nitě!Veškeré příslušenství pro šicí stroje Lucznik, které je možné dokoupit naleznete v kategorii Příslušenství Lucznik nové šicí stroje.

Pokud si chcete porovnat parametry tohoto šicího stroje s jinými modely, nahlédněte do srovnávací tabulky šicích strojů. Neváhejte navštívit stránku internetového obchodu Ráj-šití.cz.

Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia II

16. listopadu 2017 v 12:28 | Gabriella Černochová

Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia II

Dalším zajímavým šicím strojem značky Lucznik v nabídce je šicí stroj Lucznik 2015 Zofia II.


Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia II je šicí stroj určený pro domácí použití. Stroje jsou vybavené 36-ti šicími programy, kovovými částmi, celokovovým kyvným CB chapačem, volným ramenem pro šití manžet, rukávů a nohavic, 4 overlockovými stehy a úsporným LED osvětlením, 4-krokovou knoflíkovou dírkou. Šicí stroje umožňují plynulou regulaci šířky i délky stehu, přišívání knoflíků, možnost šití dvojjehlou - dekorativní šití. Šicí stroj je vybaven regulovatelným přítlakem patky v závislosti na tloušťce materiálu, ořezem nitě. Užitečná je rovněž funkce navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím systému navíjení po jejím naplnění a řadou dalších užitečných funkcí. Šicí stroje umožňují šití přímým rovným stehem, zakončování lemů krytým stehem a overlockovými stehy, slepé podšívání lemů a okrajů krytým stehem, šití zipů atd. Stroj je vhodný i pro šití více vrstev rifloviny.

Pro kvalitní výsledek šití je nutné vždy použít vhodné jehly a nitě! Jehly nabízíme velikosti 70 až 100 a používají se dle tloušťky a typu šitého materiálu. Jehly se rozlišují na standardní tj. na šití běžných tkaných látek nebo strečové pro šití úpletů a tričkoviny a jeansové tj. na riflovinu. Zvolené jehly a nitě zásadním způsobem ovlivní výsledek Vašeho šití!

Pokud si chcete porovnat parametry tohoto šicího stroje s jinými modely, nahlédněte do srovnávací tabulky šicích strojů. V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, Váš Ráj-šití.cz.

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II

15. listopadu 2017 v 11:26 | Gabriella Černochová

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II

Pokud jste se rozhodli pro koupi šicího stroje a hledáte skvělého pomocníka do domácnosti, stojí za zmínku šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II.


Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II je šicí stroj určený pro domácí použití. Tyto šicí stroje jsou vybavené 36-ti šicími programy, kovovými částmi, celokovovým kyvným CB chapačem, volným ramenem pro šití manžet, rukávů a nohavic, 4-mi overlockovými stehy, aut. navlékačem jehly a kvalitním osvětlením. Stroj má robusní kovovou konstrukci, v šicím mechanismu jsou nadstandardně často použity kovové části, vnější části stroje jsou plastové. Jedná se o velmi spolehlivý stroj, který zvládne ušít téměř jakoukoliv látku i více vrstev, například rifloviny. Navíc je v ceně a výbavě stroje šicí souprava ZDARMA s užitečným nářadím pro šití.

Jako u každého stroje je nezbytné při šití vždy zvolit odpovídající jehly a nitě! Jehly mají různé velikosti (70 - 100) a používají se dle tloušťky a typu šitého materiálu. Dále se jehly rozlišují na standartní (běžné látky) nebo strečové (pro šití úpletů a pletenin) a jeansové (na riflovinu). Zvolené jehly a nitě zásadním způsobem ovlivní výsledek šití.

Veškeré příslušenství pro šicí stroje Lucznik, které je možné dokoupit naleznete v kategorii Příslušenství Lucznik nové šicí stroje.

Pokud Vás tento stroj zaujal, neváhejte a navšítivte stránku Ráj-šití.cz.
 
 

Reklama